matyldina farma farma matyldina farma vetrnik
matyldina farma oblak matyldina farma oblak matyldina farma krava matyldina farma matyldina farma matyldina farma traktor
matyldina farma farma matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava
matyldina farma krava

Bio občerstvovna

Sem si chodí Matylda se svými kamarádkami povídat u trsů trávy. Díky kvalitní stravě a čerstvému vzduchu Matyldino mléko skvěle chutná a má vysoký obsah živin.

matyldina farma stodola matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava matyldina farma krava

Společenská místnost

Matylda je první biotvaroh s jogurtem. A právě tady se dává dohromady Jogurt a Tvaroh, díky kterým má Matylda unikátní přednosti obou složek.

matyldina farma sport matyldina farma vetrnik matyldina farma seesaw matyldina farma krava

Hravý trávník

Matylda ráda tráví čas na čerstvém vzduchu a každý okamžik se snaží strávit co nejlépe. K dobrému trávení jí napomáhají živé jogurtové kultury. Stejně tak jako k silné imunitě, díky které si může užívat hraní a dovádění naplno a s radostí.

matyldina farma kuchyn
matyldina farma krava matyldina farma stul matyldina farma pytel matyldina farma pytel matyldina farma pytel matyldina farma opice matyldina farma pytel

Poctivá kuchyně

Matylda je férová. Proto si dopřává i férovou stravu, jakou je také kakao fairtade. A taky je tak trochu vybíravá. Vybírá si totiž jen to, co dává příroda, žádná umělá dochucovadla. Dopřává si třeba maliny bez peciček nebo poctivé banánové pyré. Jindy zase dostane chuť na pravou vanilku od své kamarádky z Madagaskaru.

matyldina farma farma matyldina farma vrtule matyldina farma krtek matyldina farma krtek
matyldina farma krava

Bio občerstvovna

Sem si chodí Matylda se svými kamarádkami povídat u trsů trávy. Díky kvalitní stravě a čerstvému vzduchu Matyldino mléko skvěle chutná a má vysoký obsah živin.

Slide 1
Slide 2
Slide 3